Kilka słów o firme MB Autocomplex

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług w branży motoryzacyjnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania zleceń obejmujących lakiernictwo i blacharstwo samochodowe.

Zajmujemy się naprawą i lakierowaniem całych samochodów oraz pojedynczych elementów. Zadania takie są wykonywane przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy korzystają z nowoczesnego wyposażenia. Dzięki temu zapewniamy wysoką jakość usług dla każdego klienta. Innymi słowy, jesteśmy w stanie przywrócić auto do stanu sprzed stłuczki lub poważniejszego wypadku.

Możemy się pochwalić dużym doświadczeniem branżowym, dzięki któremu skutecznie realizujemy standardowe oraz bardziej nietypowe zadania. Radzimy sobie z fachową likwidacją szkód komunikacyjnych, a także oferujemy wykonywanie drobnych napraw lakierniczych i blacharskich.

Warto dodać, że usługi z zakresu likwidacji szkód można sfinansować z ubezpieczenia OC lub AC sprawcy. Posiadamy szerokie kontakty wśród firm ubezpieczeniowych, więc oferujemy pomoc w załatwianiu formalności związanych z bezgotówkowym rozliczeniem naszych usług.

Warto podkreślić, że oferta naszej firmy obejmuje nie tylko blacharstwo i lakiernictwo, ale również szereg usług o charakterze dodatkowym. Zapewniamy więc wynajem pojazdów zastępczych na czas naprawy oraz przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia drogowego i holujemy pojazdy do warsztatu.

Nasz personel posiada odpowiednie umiejętności, doświadczenie oraz profesjonalizm. Oferujemy wysoką jakość usług w przystępnych cenach. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz małymi, średnimi i dużymi firmami.