naprawy powypadkowe

Lakiernictwo samochodowe

Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą profesjonalną realizację usług związanych z lakiernictwem samochodowym.

Pracują u nas doświadczeni oraz wykwalifikowani fachowcy, którzy bardzo dobrze znają się na skutecznej realizacji prac lakierniczych. Oprócz posiadania wieloletniego doświadczenia, nasi fachowcy korzystają z nowoczesnego sprzętu. Przekłada się to na wysoką precyzję nakładania powłok lakierniczych.

Efekt końcowy naszych prac jest bardzo estetyczny.

Oferujemy wysokiej jakości usługi lakiernicze oraz profesjonalny i precyzyjny dobór koloru. Niezależnie od marki i modelu pojazdu, dbamy o wysoką precyzję nakładania powłoki lakierniczej. Kolejną ważną zaletą naszej oferty jest wysoka trwałość nakładanych powłok. Innymi słowy lakier będzie prezentował się estetycznie i nie odpadnie nawet po wielu latach. Warto dodać, że nakładana przez nas powłoka lakiernicza charakteryzuje się dużą odpornością na niekorzystne warunki pogodowe. Działamy bardzo dokładnie i osoby, które nie posiadają doświadczenia w branży lakierniczej nie wykryją, że dany element lub pojazd był lakierowany.

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wysoką jakość usług w przystępnej cenie. Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również z firmami.

Blacharstwo samochodowe

Główną specjalizacją naszej firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu blacharstwa samochodowego w miejscowości Głazów koło Myśliborza.

Zatrudniamy fachowców posiadających wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie w zakresie blacharstwa i lakiernictwa. Przekłada się to na dużą dokładność wykonywanych usług blacharskich.

Specjaliści pracujący w naszej blacharni są w stanie precyzyjnie spasować różne elementy oraz przywrócić odpowiedni kształt samochodu sprzed wypadku. Dzięki korzystaniu z naszej oferty pojazd odzyska swój stan i wygląd sprzed stłuczki, wypadku lub innego zdarzenia. 

Zawsze kładziemy nacisk na jak najwyższą jakość naprawianych samochodów. Personel zatrudniony w naszej firmie może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem oraz bardzo dobrymi umiejętnościami. Do dyspozycji naszych pracowników oddajemy nowoczesne zaplecze techniczne. Korzystamy z profesjonalnych ram blacharskich do efektywnego prostowania nadwozi samochodowych. Dodatkowo korzystamy z wysokiej jakości spawarek, wyciągarek, podnośników, młotków blacharskich oraz innych narzędzi, które usprawniają naszą pracę i wpływają na jej jakość.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z firmami, które dysponują pojazdami transportowymi i flotami pojazdów służbowych, itp. Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną obsługę, wysoką skuteczność napraw oraz przystępną cenę świadczonych usług.